Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Сюжетно-рольові комплекси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сюжетно – рольові комплекси призначені для оригінального і сучасного обладнання дитячих майданчиків. Час, коли на майданчику можна було побачити тільки гойдалки, гірки та пісочниці залишився в минулому. Сучасні ігрові елементи не тільки цікаві дітям, але і зручні для батьків. Поки дитина грає на майданчику з обладнанням, виконаному з надійних елементів за його безпеку можна не турбуватися.

 Сюжетно – рольовий комплекс дозволить дитині зануритися в атмосферу казки і приміряти на себе образ улюбленого літературного або мультяшного героя. Це яскраві і безпечні конструкції, які служать не тільки для ігор, але і прищеплюють дитині любов до спорту. Така споруда допоможе дитині розвинути спритність, гнучкість, координацію руху і фізичну силу. Крім того, взаємодіючи в грі з іншими дітьми, дитина знайде нових друзів.

Різновиди дитячих комплексів

 Граючи на дитячому або спортивному майданчику, оснащеної цим унікальним обладнанням, дитина може відчути себе водієм автомобіля, машиністом паровозика, цирковим гімнастом або льотчиком – випробувачем.

 Серед основних різновидів ігрових комплексів для вуличних та спортивних дитячих майданчиків нашого інтернет - магазину ви можете знайти наступні моделі:

  • Автомобілі – габаритна машина, яка передбачає посадку до 5 чоловік; вони можуть бути з гірками, стінками, турніками, кільцями і сходами;
  • Паровози – комплекс може бути різних розмірів і комплектації, залежно від віку дитини, який буде грати, наприклад, модель оснащена гірками, колодами на кріпленнях (для подолання перешкод), сходами та іншими елементами, підходять для дітей старше трьох років;
  • Кораблі – з рукоходами, стінками і гірками.

Сюжетно-рольові комплекси можуть бути виготовлені варіативно, і елементи функціоналу можуть замінюватися.

Особливості конструкції та експлуатації

Конструкції всіх комплексів продумані до дрібниць і мають чудові технічні характеристики. Вони мають невисокі пороги, а всі підходи виконані так, щоб дитина могла легко на них забратися.

Всі ігрові комплекси, представлені в нашому магазині виготовлені з міцного дерева, вологостійкої фанери і металу. Пофарбовано обладнання екологічно безпечної полімерною фарбою на водній основі. Якісне покриття комплексів захищає їх від появи корозії. Обладнання призначене для дітей від 3-х до 6-ти років.

Всі етапи: виробництво і установка, монтаж забезпечує наша компанія. Ви можете придбати будь-які вуличні дитячі комплекси з гарантією і замовити установку в Україні. Наш магазин спеціалізується на виробництві та постачанні якісного дитячого спортивного обладнання за доступними цінами.

Вгору