Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Дитячі ігрові комплекси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дитячі ігрові комплекси — це сукупність так улюблених дітьми атракціонів. Проводячи час на таких майданчиках, діти не тільки веселяться, але й зміцнюють свої м'язи, розвивають спритність, вчяться спілкуватися в команді. Купити ігрові комплекси для дітей і замовити установку конструкції в Україні можна в нашому магазині.

Комплектація

Дитячий ігровий комплекс включає в себе безліч елементів:

 1. Гірки. Можуть бути високими і низькими для дітей молодшого віку, а також з різних матеріалів.
 2. Гойдалки. Катання на них не лише приємно, але і корисно, адже воно розвиває вестибулярний апарат дитини;
 3. Різноманітні сходів і поперечини. Дитина може лазити по цих снарядах і розвивати спритність і гнучкість, які будуть корисні у майбутньому;
 4. Пісочниці. З піску за допомогою лопатки, формочок, відерця малюк може створювати різні незвичайні фігури і вдосконалювати свої творчі здібності та дрібну моторику;
 5. Містки. Вони поєднують кілька елементів конструкції в єдине ціле, допомагають дитині переміщатися по майданчику.

Також дитячі ігрові комплекси для вулиці можуть бути доповнені канатними сходами, трубами, турніками та іншими елементами.

Види

Ігровий комплекс може бути виконаний у тематичному стилі — у формі рибки, замку, тварини, корабля або літака. На таких майданчиках діти можуть реалізувати будь-які свої фантазії і казкові сценарії.

Дитячі вуличні комплекси відрізняються один від одного по комплекції, за елементами, що входять в їх конструкцію.

За типом установки виділяють:

 1. Зварні;
 2. Розбірні.

Перші — це єдина система пов'язаних елементів, а другі — це окремо стоячі елементи, що утворюють єдину конструкцію. Іноді цілісні комплекси доповнюються окремо стоять пісочницями, гойдалками, турніками.

Матеріали для виробництва

Ігровий комплекс для дітей повинен виготовлятися з екологічно чистих і безпечних матеріалів. Найпоширенішими є:

 1. Метал;
 2. Дерево;
 3. Пластик;
 4. Фанера.

Як доповнення матеріали можуть бути пофарбовані порошковою полімерною фарбою, яка є екологічно чистою речовиною і не шкодить дитині.

Ці матеріали стійкі до механічних пошкоджень, перепадів температур, високої вологості, тому вуличні майданчики виготовляються саме з них. Вони надовго зберігають привабливий зовнішній вигляд.

Виробництво і установка, монтаж забезпечуються нашою компанією, тому покупцям гарантована висока якість продукції. При правильному догляді і експлуатації ігрові комплекси можуть прослужити кілька десятиліть.

Функції

Головне призначення дитячого майданчика — це ігри груп дітей, дітей з батьками або розвага однієї дитини. Вони можуть кататися на гойдалках та гірках, підійматися по сходах, створювати фігурки в пісочниці, підтягуватися на перекладинах. Таке проведення часу не тільки цікаво, але і корисно. Активність сприяє зміцненню м'язової сили, розвитку почуття рівноваги, спритності, великої моторики. Командні ігри вчать дитину поводитися в групі однолітків, проявляти лідерські якості, привчають до соціальних норм і правил поведінки. Він розвиває фантазію та творчі здібності.

Гра — провідний вид діяльності для дитини, за допомогою якої вона пізнає світ, тому тип і структура ігрового комплексу дуже важливі для нього.

Вгору