Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Устаткування для дітей з інвалідністю (ОФМ)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кожна дитина заслуговує бути щасливим і без виключення може грати з однолітками і займатися спортом. Спеціально продумане обладнання для дітей – інвалідів, якісне, безпечне, красиве і цікаве, сподобається кожній дитині.

На нашому сайті ви ознайомитесь з широким асортиментом обладнання для дітей з обмеженими можливостями, і зможете купити якісний і безпечний інвентар.

Характерні особливості обладнання і комплексів

На ринку можна побачити величезну кількість різних дитячих ігрових площадок, однак устаткування для дітей з інвалідністю (офм) є далеко не скрізь. На звичайних дитячих майданчиках діти з обмеженими можливостями не можуть грати і займатися спортом в повній мірі. Завдяки спеціально обладнаним майданчикам, батьки дітей з особливостями розвитку можуть більше проводити час на свіжому повітрі і бачити яких їхні діти радіють життю. Обладнання для дітей з інвалідністю (офм), представлене в асортименті нашого магазину підходить для більшості дитячих майданчиків, ви можете замовити установку в Україні.

Різновиди обладнання для дітей з інвалідністю (офм)

Кожне обладнання направлено на стимуляцію певної групи м'язів дитини і на опрацювання певних фізичних можливостей:

  • Збільшення м'язової сили;
  • Розроблення рухливості суглобів;
  • Поліпшення координації руху;
  • Розвитку витривалості;
  • Ігри та заняття для поліпшення фізичного і морального стану дитини.

Це можуть бути наступні варіанти дитячих комплексів:

  1. Гірки для ходьби, реабілітаційні зі сходами і без сходинок. Такі гірки чудово допоможуть збільшення м'язової маси і рухливості суглобів.
  2. Каруселі для дітей інвалідів – візочників з пандусом. Чудове обладнання для поліпшення стану дитини. Розраховані на різну кількість дітей – візочників та дітей без «особливостей». Коляски фіксуються.
  3. Гойдалки. Призначені для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Зручні для дітей з коляскою і без коляски.
  4. Вуличні тренажери «Рукохід». Призначені для дітей – візочників. Збільшує м'язову силу і гнучкість суглобів. Зручний і здоровим діткам.
  5. . Майданчики розвитку тактильних навичок. Чудовий вуличний тренажер для дітей з вадами зору.

            Безпека цього обладнання на найвищому рівні. Все продумано до дрібниць щоб дітям з інвалідністю (офм) Було максимально зручно і комфортно. Виготовляється обладнання тільки з міцних і якісних матеріалів: сталь, алюмінієві профільовані листи, вологостійка і багатошарова фанера та інше.

Монтаж — бетонування опор

Всі етапи: виробництво і установка, монтаж забезпечує наша компанія. Ви можете бути впевнені в якості матеріалів і збірки, на всі дитячі комплекси надається гарантія від виробника.

Вгору