Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Гірки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гірки — це одне з найпоширеніших елементів для дитячих майданчиках. Малюкам і дітям старше подобається спускатися з них. Дорослим — низька травмонебезпечність, поширеність, доступна ціна. Купити таке обладнання і замовити установку конструкції в нашому магазині може будь-хто, хто живе в Україні.

Конструкція

Кожна гірка складається з одних і тих же частин:

  1. Підйом — це сходи, що ведуть на платформу до спуску. Вона може складатися з перекладин або сходинок. Для малюків рекомендується другий варіант, для старших дітей — перший;
  2. Верхня площадка — це невелика територія, на якій дитина готується до спуску;
  3. Спуск — це частина гірки, по якій малюк спускається. Він розташовується під певним кутом;
  4. Нижня площадка — це елемент, який забезпечує безпеку, адже в цій частині відбувається гальмування, що знижує ризик отримання травми.

Різновиди

Гірки діляться і на різноманітні групи. Наприклад, за способом складання деталей:

  • Розбірні;
  • Злиті.

Для правильної експлуатації перших необхідний правильний монтаж, здійснюваний професіоналами. Другі встановлюються просто і не вимагають багато часу і сил.

Модель може розміщуватися:

  1. На відкритому просторі (вулиці, парку, сквері, прибудинкової або пришкільної території);
  2. В приміщенні (в ігровому центрі).

Найбільш популярні і поширені вуличні примірники, адже активне проведення часу поза домом набагато цікавіше і корисніше. Зазвичай така гірка має висоту 1 м.

Матеріали, що використовуються при виробництві

В даний час найбільш поширені вироби з пластику, адже вони легкі, барвисті, безпечні. Однак, не всі види цього полімеру здатні витримувати високі і низькі температури, тому фахівці комбінують кілька матеріалів при виробництві атракціонів.

Пластик часто доповнюється металом. З нього виробляють сам спуск, поперечини на підйомі і кріплення. Сталеві деталі можуть бути покриті лаком, фарбою або емаллю.

Третій матеріал, використовуваний у виробництві елементів для дитячих майданчиків — дерево. Воно гіпоалергенний, але псується від вологи, тому деревину покривають спеціальними просоченнями.

Виробництво і установка, монтаж забезпечуються нашою компанією, тому ми пропонуємо лише якісний і довговічний товар, який протягом десятків років буде радувати дітей.

Гірка — це улюблений атракціон дітей, доступний на кожній дитячому майданчику.

Вгору