Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Велопарковки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В даний час в Україні значно зросла популярність використання екологічних видів транспорту. Багатьох власників велосипедів цікавить питання, де можна безпечно його залишити, коли потрібно відлучитися, наприклад, у магазин.

Зараз більшість велосипедистів паркуються в будь-якому місці, де можна прикріпити транспорт замком до огорожі, але і це не завжди захищає майно від крадіжки. Інший вихід – створення вуличної велопарковки. Це найбільш безпечний варіант. Купити велопарковку може будь-яка організація - ресторани, розважальні центри, місця відпочинку. Місце для її встановлення має бути видимим, добре проглядатися і висвітлюватися, мати спеціальні покажчики. Найбільш зручне місце розташування – вхід або не більше 15 м від нього. Вхід на неї не повинен перетинатися з в'їздом транспорту.

Види

Велосипедна парковка повинна вміщати в себе декілька транспортних засобів, найбільш актуальними є відсікові.

1. Конструкція з металевих труб, між якими ставиться колесо і закріплюється замком. Вся споруда повинна кріпитися до асфальту. Така стоянка для велосипедів  компактна, вміщує до 15 транспортних засобів. Мінусом такої установки є складність кріплення велосипеда без підніжки.

2. Другий різновид – турніки, П-подібної форми. До цієї конструкції велосипед притуляється рамою. Такий варіант найбільш безпечний. Вони мають зручне кріплення, але зафіксувати велосипед складніше. Таких парковок у нашій країні практично немає.

Матеріал і тип монтажу

 У більшості велосипедні парковки виготовляють із чорної сталі. Це самий дешевий, але надійний матеріал. Також може використовуватися нержавіюча і оцинкована сталь.

Є 7 типів конструкцій:

  1. П – образна.
  2. Хвиля.
  3. Спіраль.
  4. Стенд.
  5. Стенд для одного колеса.
  6. Болард.
  7. З навісом.

Велосипед повинен стояти міцно на горизонтальній основі. Не допускається кріплення за одне колесо, так як при крадіжці його можуть зняти. Фіксація має відбуватися за раму і колеса. Зазор між стійками зазвичай становить від 75 до 85 сантиметрів. Верхня частина може бути довільної форми.

Вся конструкція має спеціальне покриття, що захищає від вандалізму, іржі, старіння.

В нашому магазині ви можете придбати велопарковку за доступною ціною. Наша продукція міцна, легко монтується, має тривалий термін служби.

Виробництво, установка, монтаж можуть входити в загальну вартість. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш відповідний для вас варіант. Замовити установку ви можете на будь-який зручний час.

Вгору