Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Садова лавка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Багато чого залежить від матеріалу садової лавки. Важливим критерієм у виборі садового атрибута є матеріал.

Вуличні лавки виготовляються з наступних матеріалів:

  • Дерево
  • Камінь
  • Метал
  • Лоза

Також зустрічаються випадки поєднання декількох матеріалів, дозволяють створити неповторний дизайн. Наприклад, прекрасним варіантом можна вважати дерев'яну лавку з куванням.

Дерев'яна лавка

Садова лавка з дерева є класичним варіантом для парків, скверів та інших громадських місць. Бо лавка з дерева володіє красою і відповідає сучасним тенденціям. Основними перевагами цього матеріалу вважається стійкість до негоди і надійність. Звичайно, можна спробувати побудувати свою лавку з дерева, але легше здійснити покупку в нашому магазині. Тут можна купити лавочку різного стилю та ціни.

Лавка з металу

Можна виділити кілька причин популярності металевих лавок:

  • Практичність і універсальність використання.
  • Довговічність.
  • Стійкість до погодних умов.

Люди часто вибирають лавку з алюмінію. Цей матеріал є надійним і не схильний до корозії. Тому така садова лавка не вимагає спеціального догляду. Таким чином, садова лавка з алюмінію підійде для будь-якої місцевості.

Чавунні садові лавки

Цей старовинний вигляд садової лавки. Чавун відрізняється міцністю, надійністю, але недоліком є висока ціна. Зараз лавки з чавуну покривають антикорозійним розчином, який підвищує їх стійкість.

Крім садових лавок з дерева особливим попитом користуються ковані лавки, зроблені за допомогою художнього кування. Звичайно, ковка дуже схожа з чавуном, але має свої переваги. Ковані лавки мають прекрасні лінії, що додасть вишуканість дизайну садової ділянки або громадського місця. Такі лавки чудово поєднуються з іншими об'єктами місцевості. У нашому інтернет - магазині ви можете знайти різні види кованих лавок в залежності від вашої дизайнерської задумки і планованих витрат.

У нашому інтернет – магазині, який знаходиться в Україні, можна купити лавку з різного матеріалу, стилю і вартості. Також є можливість замовити установку. В обов'язки наших фахівців входить виробництво і установка, монтаж об'єктів, що продаються.

Вгору