Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Гімнастичні комплекси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гімнастичні комплекси — це сукупність снарядів для аматорського спорту. Вони встановлюються на дитячих майданчиках, прибудинкових та пришкільних територіях, в тематичних парках. Заняття на такій системі — один з найпопулярніших видів дозвілля. Купити спортивний комплекс і замовити установку конструкції в Україні можна в нашому магазині.

Комплектація

У спорядження комплексу входить знайомий всім гімнастичний інвентар:

 1. Поперечини для віджимань. У конструкції може бути встановлено кілька перекладин різного розміру, або вмонтована одна універсальна;
 2. Турніки. Використовуються для підтягувань та різного виду вправ;
 3. Кільця. Також застосовуються для тренування м'язів рук, ніг;
 4. Стінки. Це сходи різної висоти, які використовуються для тренування сили, спритності, рівноваги;
 5. Бруси — базовий предмет для занять спортивною гімнастикою, застосовуваний для удосконалення м'язової сили рук, ніг і тулуба;
 6. Рукоходи — особливі структури, призначені для підвищення фізичної підготовки верхніх кінцівок і пояса;
 7. Спеціальні тренажери для різних груп м'язів тіла. До складу комплексу можуть бути включені тренажери, які можна побачити в будь-якому фітнес-центрі;
 8. Канати, кільця, сітки плетені, сходи.

Типи конструкції

Гімнастичні комплекси — це насамперед вуличні майданчики. За типом зв'язку частин у системі виділяють:

 1. Зварні;
 2. Розбірні.

Зварні комплекси складаються з елементів, зварених разом. Вони відрізняються високою стійкістю до пошкоджень, адже їх майже неможливо зламати своїми силами. Це надійний варіант для установки на відкритому просторі, де існує небезпека псування та крадіжки об'єкта.

Розбірні конструкції — це сукупність елементів, що стоять на одній території і формують систему. При цьому кожен тренажер окремий і не пов'язаний з іншим. Така система особливо сильно подобається людям, адже кожен може робити вправу, не заважаючи іншим, що іноді проблематично на зварному типі обладнання.

Матеріали які використовуються при виробництві

Спортивні комплекси створюються з міцних, але безпечних матеріалів. Як правило, це різні метали і види сталі. Зверху такі деталі можуть бути покриті лаком, фарбою або емаллю, що надає їм яскравий зовнішній вигляд. У виробництві використовуються різні види полімерів, профільовані труби і навіть канати і деревина — особливо в конструкціях, призначених для дітей.

Виробництво і установка, монтаж забезпечуються компанією, тому магазин гарантує високу якість продукції і матеріалів, з яких вона виготовлена.

Функціонал

Гімнастичний комплекс — це майданчик для аматорських та професійних спортивних занять. На такому майданчику можна займатися не тільки спортивною гімнастикою, але і легкою атлетикою, фітнесом, загальною фізичною підготовкою. На них тренуються діти з батьками, групи молоді та підлітків, а також професійні спортсмени для підтримки форми. Це прекрасний вибір для спільного родинного дозвілля, активного відпочинку всією сім'єю. Тренування на спортивному комплексі може замінити заняття у фітнес-центрі та має безліч переваг перед ним:

 1. Безкоштовно для відвідувачів;
 2. Можна прийти в будь-який час;
 3. Можливість прокачати всі групи м'язів за одне заняття;
 4. Багато однодумців, які можуть підказати і допомогти;
 5. Універсальні і підходять кожному;
 6. Розвивають фізичну силу і координацію рухів у дітей.

Саме тому такі майданчики стають все популярнішими. Вони стають базами для колективних тренувань, що проводяться тренерами і добровольцями як на платній, так і на безоплатній основі.

Гімнастичний комплекс — це сукупність тренажерів і снарядів, необхідних для занять спортом.

Вгору