Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Красиві паркани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В умовах сучасного життя у людей все частіше виникає бажання усамітнитися, приховати будинок від сторонніх очей, позначити межі своєї території і убезпечити майно на ділянці. Реалізувати подібні бажання можна, якщо загородити ділянку надійним парканом.

Різновид парканів

Сьогодні багато хто вважають, що паркан крім свого основного призначення являється візитною карткою господаря будинку. Тому власники приватних будинків вибирають красиві паркани. Сучасні види заборів можуть стати не тільки прикрасою будинку, в деяких випадках створити архітектурну композицію.  

            Завдяки новим матеріалам і інноваційним технологіям існують сотні варіантів сучасних огорож. По конструкції паркани бувають:

  • Легкими;
  • Капітальними;
  • Умовними.

Серед популярних конструкцій виділяють паркани з просвітом, суцільні або не суцільні. Їх класифікують відповідно до використовуваного будівельного матеріалу. В основному красиві паркани створюють з дерева, каменю, цегли, бетону, полікарбонату, металу і сітки. Спеціалісти рекомендують для їх оформлення вибирати будівельний матеріал співзвучний з основними спорудами у дворі.

Зараз в Україні налагоджено виробництво і установка різних вуличних конструкцій та огорож. До основних особливостей сучасних парканів відносяться монтаж і терміни експлуатації. Наша компанія виробляє вуличні конструкції з нових матеріалів. У нас можна придбати різні вироби і замовити установку.

Особливості сучасних парканів

Паркани металеві, з цегли, каменя вважаються найнадійнішими і у них висока ступінь безпеки. Огорожі металеві виконують з профнастилу, рабиці, модульних або кованих елементів.

У випадку, коли необхідно вказати межі ділянки можна встановити легкий паркан або створити газонну огорожу. Природний паркан відрізняється екологічністю і неповторністю.

Дерев'яні паркани створюють з різних дощок, у тому числі лози і горбиля. Вони чудово поєднуються з різними видами будівельних матеріалів і не відрізняються високою ціною, але вони вимагають регулярного фарбування і обробки спеціальними протигрибковими засобами.

Для парканів головним фактором є якість. Установка капітальних огорож виконується набагато довше, ніж монтаж легких огорож. Капітальні споруди служать не менше п'ятдесяти років без особливих ремонтних робіт.

Вгору