Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Урна для сміття

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В Україні, як і в більшості країн, чистота вулиць – показник цивілізованості і культури суспільства. В даний час урна для сміття служить важливою частиною екстер'єру населених пунктів. Правильно підібрана урна, може прикрасити загальний вигляд парку, вулиці або подвір'я. Урна для сміття являє собою ємність, застосовувану для збору сміття в громадських місцях. Вона може використовуватися в будь-якому місці скупчення людей.

Різновиди і характеристики

Вуличні урни класифікуються наступним чином:

  1. За призначенням: урни для сміття – використовуються для збору дрібного побутового сміття; урна – попільничка – має спеціальний відсік для гасіння недопалків
  2. За матеріалом виготовлення вуличні урни поділяються на:

Металеві урни - мають антикорозійне покриття, що застосовується при різній погоді, термін служби складає 10 років. Така урна досить легка і її зручно переміщати. Основними матеріалами для покриття є грунтовка з емаллю і порошкова фарба. Обидва види фарбування добре зберігаються в навколишньому середовищі.

Бетонні урнибільш довговічні, стійкі до температурам і погодних умов, складні в транспортуванні.

Досить актуальні в даний час і урни для роздільного вмісту сміття.

Урна для роздільного збору сміття може використовуватися як у виробництві, громадському місці, так і для особистого користування. Такі урни є у кожної організації, так як місця переробки сміття вимагають для полегшення процесу переробки сортувати його. Окремо утилізується папір, пластмаса, скло. Урна, сортуючи відходи, відіграє особливо важливу роль у підтриманні екологічної обстановки.

Особливості використання

Сортування відходів сприяє швидкій і повній переробці сміття, тим самим захищаючи природу від забруднення. Такі урни повинні бути в кожній організації, підприємстві, будинку.

Матеріалами для вуличних урн є:

  • хромований метал;
  • жесть;
  • сталь з антикорозійним покриттям.

Урни для організацій можуть бути пластиковими, вони використовуються для зберігання паперових та інших легких відходів.

Для житлових приміщень використовуються пластмасові урни. Вони мають прикріплені або знімні кришки для санвузлів застосовуються зменшені моделі, для кухонь – більш об'ємні. Ставиться урна в малопомітне місце.

У нашому інтернеті - магазині ви можете купити вуличні урни за доступними цінами оптом або поштучно. Виробництво і установка, монтаж вже входять в остаточну суму товару. Замовити установку ви можете на будь-який зручний для вас час.

Вгору