Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 9:00–19:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Ігрові будиночки і столики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дитячі ігрові будиночки і столики – це одна з найбільш великих і різноманітних категорій серед ігрового обладнання. Будь яка дитина не залишить без уваги це універсальне місце для розваги, фантазій і сюжетних ігор.

Різновиди та особливості

Чим ігрові будиночки відрізняються один від одного?

  • Розміри та місткість. У нашому інтернет-магазині можна підібрати як компактні моделі, так і більш місткі, високі, під дахом яких поміститься ціла компанія малюків.
  • Набір ігрових елементів. Дитячі ігрові будиночки і столики – одне з найбільш підходящих місць для сюжетно-рольових ігор, тому в їх комплектацію часто включаються столики з набором посуду і продуктів, компактні ящики, віконниці і лавки. Зовнішня частина будиночків може декоруватися квітами в горщиках і дверним дзвіночком або дзвінком.
  • Матеріал. Серед сучасних моделей виділяються легкі будиночки з пластику або фанери, виготовлені під імітацію цегли або дерева. Виробництво і установка, монтаж конструкцій з пластиковою поверхнею має перевагу в тому, що матеріал не вицвітає від сонячних променів.

Переваги столиків для дитячого майданчика

Столики для дитячих майданчиків – дуже популярний в Україні вид ігрового обладнання. Вони розрізняються по кількості посадочних дитячих місць, формі, висоті і колірному оформленню. Також виробляються моделі з навісами. Це ідеальне місце для більш спокійних дитячих ігор, наприклад, збирання пазлів або малювання.

В якості матеріалу для столиків переважає металевий каркас, облицьований з допомогою водостійкої фанери. Каркаси столиків можуть виготовлятися як окремими від лавок, так і суцільнозварними. У нашому магазині можна купити столики і будиночки. Завдяки техніці виробництва і використовуваних матеріалів, вони володіють наступними характеристиками:

  1. Безпека у використанні. Поверхня моделей добре оброблена, тому травми виключаються.
  2. Висока міцність. Вуличні столики виробляються з водостійкої фанери і елементів з металу. Кріпильні деталі надійні та зносостійкі.
  3. Довговічність. Конструкції призначені для дітей від 1-2 років, тому добре справляються з тривалим використанням, надовго зберігаючи належний зовнішній вигляд і безпечність.
  4. Екологічна безпека. Основні елементи корпусу виготовлені з матеріалів і речовин, які не завдадуть шкоди здоров'ю дитини.

Монтаж дитячих будиночків може проводитися як на території дитячого закладу, так і у дворі або приміській території. Для полегшення завдання можна замовити установку столів і будиночків прямо на нашому сайті. На всю продукцію надається гарантія від виробника.

Вгору